Skup Samochodów Bochnia

Auto Magic Polska - skup i sprzedaż samochodów Auto-Handel Podbeskidzie, Śląsk

zadzwoń!

sprawdź naszą ofertę

+48 600 344 962

  • Skup samochodów
  • Auto Handel
Witamy na stronie Auto Magic Polska

Firma Auto Magic Polska wita na swojej stronie internetowej. Od 1998 roku zajmujemy się handlem samochodami oraz innymi pojazdami używanymi.

SKUP SAMOCHODÓW - Wystarczy do nas zadzwonić i sprawdzić ile zaoferujemy za Twój samochód!

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW - W ofercie znajdują się samochody używane zarówno krajowe, jak i z pozostałych państw UE w szczególności z Niemiec.

Skup Samochodów Bochnia
Skup Aut

Od niedawna mieszkańcy Bochni mają możliwość sprzedaży swojego samochodu za gotówkę, po atrakcyjnej cenie, a wszytko to dzięki firmie AutoMagic24. Firma wyróżnia się wysokimi standardami obsługi, dzięki którym klient nie musi nawet opuszczać swojego domu, żeby sprzedać samochód. Po umówieniu szczegółów i wycenieniu pojazdu przez naszego przedstawiciela następuję spotkanie, na którym podpisane zostaną wcześniej przygotowane dokumenty. Po załatwieniu wszystkich formalności nasz przedstawiciel wypłaci Państwu ustaloną wczesniej kwote w gotówce.

Skupujemy pojazdy wszelkiego typu, od samochodów, motocykli, przyczep, poprzez kampery, busy, samochody dostawcze, ciężarów, po motorówki czy skutery wodne. Nie jest dla nas istotny stan techniczny Twojego samochodu. Może być on nowy, salonowy, zadbany, garażowany, z niskim przebiegiem, starszy, z usterkami, śladami korozji, uszkodzony, powypadkowy lub do kasacji.

Zadzwoń i sprawdź co nasza firma przygotowała dla Ciebie. Zapraszamy!


Najczęściej można nas spotkać w miastach takich jak:

Polecamy również:

skup samochodów Bochnia