Skup Samochodów Opole

Auto Magic Polska - skup i sprzedaż samochodów Auto-Handel Podbeskidzie, Śląsk

zadzwoń!

sprawdź naszą ofertę

+48 600 344 962

  • Skup samochodów
  • Auto Handel
Witamy na stronie Auto Magic Polska

Firma Auto Magic Polska wita na swojej stronie internetowej. Od 1998 roku zajmujemy się handlem samochodami oraz innymi pojazdami używanymi.

SKUP SAMOCHODÓW - Wystarczy do nas zadzwonić i sprawdzić ile zaoferujemy za Twój samochód!

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW - W ofercie znajdują się samochody używane zarówno krajowe, jak i z pozostałych państw UE w szczególności z Niemiec.

Skup Samochodów Opole
Skup Aut

Dla mieszkańców Opola mamy wyjątkową ofertę. Jeżeli poszukjecie kupca Waszego samochodu to jesteście we właściwym miejscu!

Auto Magic Polska posiada wiele lat doświadczenia i bogatą wiedzę w tej branży. Za darmo wycenimy Wasz samochód! Wystarczy zadzwonić do naszego przedstawiciela i przekonać się czy nasza oferta będzie dla Was atrakcyjna. Numer telefonu to +48 600 344 962.

Kiedy ustalimy szczegóły nasz przedstawicie przyjedzie, załatwi formalności i wypłaci umówioną kwotę w gotówce!

Interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym. Od nowych, nieużywanych samochodów prosto z salonu, poprzez już wysłużone pojazdy rodzinne czy firmowe, jak również uszkodzone i niesprawne. W razie potrzeby zorganizujemy transport lawetą na nasz koszt!

Warto zauważyć, że skupujemy również nie tylko samochody lecz również inne pojazdy, m.in: motocykle, quady, kampery, przyczepy kempigowe, samochody dostawcze, vany, ciężarowe, jak również wszelkigo rodzaju sprzęt pływający - motorówki, skutery wodne w każdym stanie technicznym.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.


Najczęściej można nas spotkać w miastach takich jak:

Polecamy również:

skup samochodów Opole