Skup Samochodów Szczyrk

Auto Magic Polska - skup i sprzedaż samochodów Auto-Handel Podbeskidzie, Śląsk

zadzwoń!

sprawdź naszą ofertę

+48 600 344 962

  • Skup samochodów
  • Auto Handel
Witamy na stronie Auto Magic Polska

Firma Auto Magic Polska wita na swojej stronie internetowej. Od 1998 roku zajmujemy się handlem samochodami oraz innymi pojazdami używanymi.

SKUP SAMOCHODÓW - Wystarczy do nas zadzwonić i sprawdzić ile zaoferujemy za Twój samochód!

SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW - W ofercie znajdują się samochody używane zarówno krajowe, jak i z pozostałych państw UE w szczególności z Niemiec.

Skup Samochodów Szczyrk
Mechanicy samochodowi:
Motopartners Piotr Laszczak
ul. Górska 52
43-370 Szczyrk
Speed Car Mechanika Pojazdowa Grzegorz Więzik
ul. Spacerowa 48
43-370 Szczyrk
Wymiana opon:
Brak danych
Pomoc drogowa:
Brak danych
Dodaj swoją wizytówkę za darmo!
Napisz na adres: skupautomagic24@gmail.com
Szczyrk

Firma AutoMagic24 obecna na rynku motoryzacyjnym w Polsce od wielu lat, od grudnia 2012 świadczy swoje usługi także dla mieszkańców Szczyrku i okolicznych miejscowości. Jeżeli jesteś z tego terenu to trafiłeś we właściwe miejsce.

Wycena pojazdu:

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu +48 600 344 962 i przekonać się na ile nasz przedstawiciel wyceni Twój pojazd. Wierzymy w to, iż nasza oferta okaże się dla Ciebie korzystna i dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Co dalej?

Jeżeli nasza oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna przedstawiciel firmy AutoMagic24 umówi się na spotkanie i odbiór pojazdu. Abyś mógł/mogła zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze, przygotuje on wszystkie niezbędne dokumenty, w razie potrzeby zorganizuje transport lawetą na nasz koszt, a co najważniejsze wypłaci ustaloną kwotę w gotówce, bez zbędnej zwłoki.

Co skupujemy?

Interesują nas nie tylko samochody, ale także motocykle, quady, skutery, busy, samochody dostawcze, a także sprzęt zimowy, jak skutery śnieżne, czy sprzęt wodny, jak na przykład motorówki, skutery wodne.

Niezależnie od stanu technicznego mamy ofertę na każdy pojazd. Skupujemy samochody nowe, używane, do poprawek blacharskich, powypadkowe, na cześci.

Najczęściej można nas spotkać w miastach takich jak:

Polecamy również:

skup samochodów Szczyrk